Regulamin zakupów

     

Regulamin zakupów

 

1.

      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       

2.

      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są  wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  


   4.

      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragony fiskalne.
       

 5.

      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Możliwy jest też odbiór osobisty. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

 6.

      Możliwe są następujące formy płatności:  

  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi 
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro
  •  ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK
  •  ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.

      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

7.

      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez  firmy kurierskie.

 

8.

Kupujący ma prawo  zwrócić zakupiony towar w terminie  do 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. W ciągu 14 dni sprzedający zwróci  należność za przedmiot na wskazany rachunek bankowy, a w przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot środków zostanie wykonany na kartę   Uwaga: towar nie może być używany, ani w żaden sposób zniszczony oraz musi posiadać nieuszkodzone  oryginalne opakowanie.  Przed podjęciem decyzji o zwrocie towaru prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie oryginału paragonu fiskalnego lub podpisanej faktury korygującej, w przypadku zakupu "na firmę".

Nie odbieramy paczek za pobraniem. 

 

9.

      W przypadku niezgodności towaru z umową należy się z nami skontaktować w celu uzgodnienia sposobu załatwienia reklamacji. Po uzyskaniu naszej akceptacji reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.       
      

10.

      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.
    
       

11.

      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

 

12.

      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

13.

      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Produkt dnia
Sejf gabinetowy elektroniczny Juwel 7636
Sejf gabinetowy elektroniczny Juwel 7636
1 320,00 zł
szt.
Skrzynka "Pechino" biało-bordowa
Skrzynka "Pechino" biało-bordowa
110,00 zł
szt.
Mech sztuczny cegła czerwona NBM 021
Mech sztuczny cegła czerwona NBM 021
160,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl