Regulamin zakupów

     

Regulamin zakupów

 

1.

      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       

2.

      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są  wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  


   4.

      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragony fiskalne.
       

 5.

      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Możliwy jest też odbiór osobisty. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

 6.

      Możliwe są następujące formy płatności:  

  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi 
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro
  •  ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z City Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK
  •  ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.

      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

7.

      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez  firmy kurierskie.

 

8.

Kupujący ma prawo  zwrócić zakupiony towar w terminie  do 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. W ciągu 14 dni sprzedający zwróci  należność za przedmiot na wskazany rachunek bankowy, a w przypadku płatności kartą płatniczą, zwrot środków zostanie wykonany na kartę   Uwaga: towar nie może być używany, ani w żaden sposób zniszczony oraz musi posiadać nieuszkodzone  oryginalne opakowanie.  Przed podjęciem decyzji o zwrocie towaru prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie oryginału paragonu fiskalnego lub podpisanej faktury korygującej, w przypadku zakupu "na firmę".

Nie odbieramy paczek za pobraniem. 

 

9.

      W przypadku niezgodności towaru z umową należy się z nami skontaktować w celu uzgodnienia sposobu załatwienia reklamacji. Po uzyskaniu naszej akceptacji reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.       
      

10.

      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.
    
       

11.

      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

 

12.

      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

13.

      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Produkt dnia
Sejf elektron. Juwel 7636
Sejf elektron. Juwel 7636
950,00 zł
szt.
Skrzynka "Pechino" stal nierdzewna
Skrzynka "Pechino" stal nierdzewna
170,00 zł
szt.
Mech sztuczny cegła czerwona NBM 021
Mech sztuczny cegła czerwona NBM 021
160,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl